Reference maturantů

Jak mě vidí moji loňští maturanti-klienti?

 

"Nebyl jsem schopen dostatečně se učit na maturitu, domluvil jsem se s p. Alenou na doučování a hned od začátku se mi s ní pracovalo skvěle. Během doučování se mě vždy zeptala, zda jsem danou látku dostatečně pochopil a dala mi malý „domácí úkol“, pár příkladů na zopakování, následující schůzku ihned věděla, kterou část je třeba vylepšit a dopilovat. Naučila mě spoustu skvělých fint, vychytávek a pár malých zjednodušení, které by mě normálně ani nenapadly, ale velmi mi pomohly k úspěchu. Díky její práci jsem svou maturitu úspěšně dokončil. Pro ty kteří váhají, můžu jedině doporučit ????"

Michal, 20 let

 

"Díky paní Aleně, doučování z matematiky zvýšilo mou sebedůvěru a prohloubilo mé znalosti o nepředstavitelný rozsah v tomto oboru. Také bych rád uvedl, že jí velice děkuji za obětavý přístup, kdy obětovala svůj osobní čas kdykoliv to bylo možné, abychom mohli skloubit mou práci a doučování samotné."

Luboš

 

"Naše hodiny bych zhodnotil kladně, vždy jsem odcházel s tím, že danou látku chápu, a mohl jsem se učit ze svých zápisků, které jsem si na hodinách dělal. Co se týče online hodin, tak dle mého názoru to bylo dobře zvládnuté z vaší strany a už se pak jednalo o to, jak k tomu přistoupím já a kolik pozornosti tomu budu věnovat. Co se týče přípravy na maturitu, tak z nízkého počtu bodů jsem se během 3 měsíců vypracoval ke stabilním výsledkům a testy z minulých let jsem zvládal hravě ???? ..."

Dominik, 20 let

 

Zpět do obchodu